Hızlı İletişim

Bize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Sunbaş olarak, siz değerli vatandaşlarımızdan gelen her türlü görüş ve eleştiriyi önemsediğimizi bilmenizi isteriz.

icon_widget_image Diclekent Mah. Sunbaş Sola Mare Sitesi A Blok No:2 Kayapınar/Diyarbakır icon_widget_image +90 537 821 87 34 +90 537 821 87 34 icon_widget_image info@sunbas.com.tr sunbasyapi@gmail.com
Image Alt

Kurumsal

SUNBAŞ

Slide Sunbaş | Modern Mimari İşimizi Seviyoruz... 1990 yılından günümüze yatırımlarını başta Diyarbakır olmak üzere İstanbul Marmara Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde sürdürmekte olan Sunbaş firması, 32 yıllık yapı geçmişiyle işlerini günümüze dek sürdürmektedir. Sunbaş olarak dinamik, genç ayrıca derin tecrübelere sahip yapımızla, sektöründe bulunduğumuz bütün alanlarda en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Şirketimiz, Batı ve Modern mimari çizgilerini sürekli olarak kendine ilke edinip o hedeflere ulaşmaya devam etmektedir. Yapı ve teknik tecrübede emsalsiz olan şirketimiz çağa ayak uydurmaktan asla taviz vermemektedir. En büyük gücümüz kurumsallıktan geçmektedir. İnovasyonun öneminin farkındayız ve bu sayede yatırıma ve yatırımlarınıza değer katıyoruz.
a

Hakkımızda

Tecrübe 0
Disiplin 0
Modern 0
Yenilikçi 0
Zamana Saygılı 0
Müşteri ve Kalite Odaklı 0
Dürüst, Güvenilir ve Güvenen 0
İnsana ve Doğaya Değer Veren 0