Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@mikadothemes.com wilmer2@mikadothemes.com

Kurumsal

[quickview photo=”1371″ title=”Kurumsal” columns=”5″ height=”522px”]1990 yılından günümüze yatırımlarını başta Diyarbakır olmak üzere Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde sürdürmekte olan SUNBAŞ firması, 30 yıllık yapı geçmişiyle işlerini günümüze dek sürdürmektedir.

SUNBAŞ olarak dinamik, genç ayrıca derin tecrübelere sahip yapımızla, sektöründe bulunduğumuz bütün alanlarda en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Şirketimiz, Batı ve Modern mimari çizgilerini sürekli olarak kendine ilke edinip o hedeflere ulaşmaya devam etmektedir. Yapı ve teknik tecrübede emsalsiz olan şirketimiz çağa ayak uydurmaktan asla taviz vermemektedir. En büyük gücümüz kurumsallıktan geçmektedir. İnovasyonun öneminin farkındayız ve bu sayede yatırıma ve yatırımlarınıza değer katıyoruz.

Başarı Yolun Sonu Değil, Yolun Kendisidir.

Hedefimiz yapılanı değil, hayal ötesini gerçekleştirip üreterek ülkemize destek vermektir.

Misyonumuz, gelecekle ilgili sürekli planlamalar yapıp o hedefe ulaşana kadar çalışmaktır.[/quickview]

[button btntext=”Bizimle İletişime Geçin.” btnlink=”https://www.sunbas.com.tr/contact/” style=”style1″]

Post a Comment